Як я підписував декларацію з лікарем.

Медична реформа вже в дії. Прийшов час вибрати собі довіреного лікаря. Я звертався в медичний заклад, в Стрийську міську раду про пораду, як підписати декларацію. Від Стрийської центральної міської лікарні мені відповів заступник голови лікаря з поліклінічної роботи п.Завгородній В.М.  Він написав про низьку проблем і запропонував чекати наступного листа. Стрийська міська рада відповідь зовсім не дала.

Продовження

Опубліковано в категорії: медична реформа | Залишити коментар

Довіреного лікаря встигнуть обрати всі

Павло Ковтонюк: Обрати свого лікаря встигнуть усі

2 квітня 2018 року  розпочалась національна кампанія “Лікар для кожної сім’ї”. На що треба звертати увагу при виборі лікаря і як відбувається процес підписання декларацій в інтерв’ю “BBC News Україна” розповів заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк. Продовження

Опубліковано в категорії: медична реформа | Залишити коментар

Впровадження первинної медичної допомоги у Стрию

28 квітня у приміщенні Стрийської міської ради відбулася виробнича нарада з питань реформування медицини під головуванням заступника міського голови Стрия Романа Волинця. Нарада відбулася за участю працівників медичних закладів міста, депутатів Стрийської міської ради, керівників відповідних відділів міськвиконкому. Продовження

Опубліковано в категорії: медична реформа, новини | 1 коментар

Про медичну реформу в Стрию (відео)

. Продовження

Опубліковано в категорії: медична реформа | Залишити коментар

З квітня можна обрати свого сімейного лікаря

2 квітня розпочинається національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї». Українці зможуть підписати декларацію з сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром. Як буде відбуватися вибір лікарів — на брифінгу розповів заступник міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк.Підписання декларації — це, фактично, форма заяви. З її допомогою українці повідомлятимуть, що обрали саме цього лікаря і цей заклад. Інформація про вибір лікаря містиметься в електронній системі охорони здоров’я. З липня 2018 року Національна служба здоров’я України направлятиме гроші із загальних податків у медичний заклад лікарю, якого обрала конкретна людина.

Source: З квітня можна обрати свого сімейного лікаря

Опубліковано в категорії: медична реформа, МОЗ, новини | Залишити коментар

У Стрию обговорили медичну реформу – 245.com.ua

На обговорення була запрошена Вікторія Коцур, завідуюча терапевтичного відділення в Стрийській міській поліклініці. Лікар з 30-річним стажем, підготувала презентацію, яка була поділена на дві частини: І – загальні відомості про реформу, II – як підписати декларацію.

Source: У Стрию обговорили медичну реформу – 245.com.ua

Опубліковано в категорії: медична реформа | 1 коментар